HAKKIMIZDA

Dünya'nın en büyük ikinci altın üreticisi olan Ülkemizde1982 yılında Kuyumculuk sektöründe faaliyete başladık . 1990 yılından itibaren de “Erol kuyumcu” olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

İstanbul’un en merkezi semtlerinden Eyüp’te geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.Yıllardır süre gelen tecrübemiz ve müsteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız , uyguladığımız güven ve dürüstlüğe dayalı satış politikamızla siz müşterilerimize daima iyiyi ve güzeli sunma gayreti içerisinde olduk. "Erol Kuyumcu " çok çesitli tasarım örnekleriyle size geniş seçim olanakları sunuyor.Modern ve klasik tasarımlar,moda tasarımlar ve marka ürünler ile ürün çeşitliliğini her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

Bu gayretler doğrultusunda hem mağaza içi ürün çeşitliliğini artırarak ve hemde devamlı güncellenen ve yenilenen internet sayfamızla sizleri kuyumcu kuyumcu gezmekten kurtarıp daha rahat ve kolay ulaşmayı hedefliyoruz.

Yine bu doğrultuda anlaşmalı olduğumuz bankalarla kredi kartlarınıza taksit yaparak siz değerli müşterilerimize kolay ödeme imkanları sunmaktayız . Sitemizde ilerleyen zamanlarda daha rahat alışveriş yapabilmeniz amacıyla online alışveriş ve telefonla sipariş hizmetlerimizi sizlere sunacağız. Daha şık ve rahat bir alışveriş için web sitemize bağlı kalın.....

Görseller

|